Profesorado - Irakasleria

                                          EQUIPO  DIRECTIVO  / ZUZENDARITZA  TALDEA                                      
                   DIRECTORA                               ZUZENDARIA            
            JEFA DE ESTUDIOS                         IKASKETA BURUA         
                  SECRETARIA                                      IDAZKARIA                   
 
TEO MONTERO

RUFI DÍAZ
 
YOLANDA  GASTIASORO


TUTORAS INFANTIL/ HAUR HEZKUNTZAKO ANDEREÑOAK            

A
  B
 
 2 URTE     BEGOÑA SÁNCHEZ

 BEGO  CONDE AUXILIARRA: ANA
LAGUNTZA:IDURRE BEDIALAUNETA
 3 URTE AMAIA ZABALA
INMA PÉREZ
 
 4 URTE AMAIA URBIOLA BEGOTXU MARTINEZ  
 5 URTE Mª ANGELES GIL SOKOA GONZÁLEZ
 
  

TUTOR@S PRIMARIA/ LEHEN HEZKUNTZAKO TUTOREAK
  A             
 B         
 1.MAILA TXARO VILLAHOZ
 AINHOA BILBAO BUENO / AMAIA DURÁN (1/3)
 2.MAILAYOLANDA PENA AMAIA GOENAGA / IGOR HERNÁNDEZ (1/3)
 3.MAILANAIARA ARRIETA BIDAURRAZAGA 
 RUTH GONZÁLEZ RODRIGUEZ
 4.MAILAINMA DIEZ URQUIJO
 CONCHI BAHILLO
 5.MAILAARITZ FERNÁNDEZ ARZA
 BEATRIZ ROMÁN MANRIQUE
 6.MAILAZUBEROA URTIAGA OBREGÓN
 TOÑI CABALLERO
LHI LAGUNTZA AYUDA  PRIMARIA
 NEREA RIAÑO (INE)


PROFESORADO ESPECIFICO / IRAKASLE ESPEZIFIKOAK 
 GIMNASIA/GORPUTZ  HEZIKETA                     HARITZ FERNÁNDEZ BLANCO
AIMAR
ONDARZA
 
 MUSIKA /MUSIKA
 DOLTZA    URREIZTIETA GLEZ.
 YOLANDA GASTIASORO  
 INGLÉS / INGELESA  ALMUDENA DE AYSA
LEIRE PALOMAR HUERTA
ESTITXU
GABATXO(ordezk)


RAQUEL DE PRADO (1/3)
 RELIGIÓN / ERLIGIOA JOSU VINAGRE
   
 PTs / TPak
-ARANTZA OLALDE(1/2)
-JOSUNE ROPERO (1/2)
Mª MAR HERAS    
 CONSULTORA / AHOLKULARIA  HAIZEA LASA       ZAFRA
   
 AUDICIÓN Y LJE./ ENTZUMEN-HIZKUNTZA  YOLANDA   GONZÁLEZ  
 
 BIBLIOTECA / LIBURUTEGIA  ARANTZA  OLALDE    
 ENCARGADA COMEDOR /JANTOKIKO ARDURADUNA  BIOTZA CANGA
   
 PRL / HIPI  ELISABET EGAÑA
MAIALEN AGIRREZABALAGA
 
 AYUDA DIRECCION-TIC/ZUZENDARITZA LAG.-TIC
 MAITE RIESGO
   


EDUCADORAS /  HEZITZAILEAK
AMAIA URIARTE
GIXANE
MUÑIZ


FISIOTERAPEUTA
 
Comments