Profesorado - Irakasleria

                                          EQUIPO  DIRECTIVO  / ZUZENDARITZA  TALDEA                                      
                   DIRECTORA                               ZUZENDARIA            
            JEFA DE ESTUDIOS                         IKASKETA BURUA         
                  SECRETARIA                                      IDAZKARIA                   
 
TEO MONTERO CARBAJO

RUFI DÍAZ  MUELAS
 
YOLANDA  GASTIASORO  MANZANEDO


TUTOR@S INFANTIL/ HAUR HEZKUNTZAKO ANDEREÑOAK            

A
  B
 
 2 URTE     AMAIA URBIOLA

BEGOTXU MARTÍNEZ LAGUNTZA:ALMUDENA MÚGICA

 3 URTE IRATXE BARANDIKA
 JANIRE BAYÓN (SOKOA GONZÁLEZ)
 
 4 URTE BEGOÑA CONDE /
DAVID VALDIVIELSO
BEGO SÁNCHEZ  
 5 URTE INMA PÉREZ CUGNON AMAIA ZABALA UNZALU  
  

TUTOR@S PRIMARIA/ LEHEN HEZKUNTZAKO TUTOREAK
  A             
 B         
 1.MAILA HAIZEA LASA ZAFRA  TXARO VILLAHOZ  GUIMÓN / 1/3 BEGOÑA MARTÍN DÍAZ (GORANE IRASTORZA)
 2.MAILATXEBI APARICIO MIGUEL AMAIA GOENAGA GONZÁLEZ /1/3 JOANA BADIOLA
 3.MAILARUTH GONZÁLEZ RODRÍGUEZ NAIARA ARRIETA BIDAURRAZAGA / 1/3
 4.MAILACONCHI BAHILLO  DEL RÍO ANA ARTETXE
 5.MAILANATI  HERNÁNDEZ  PINILLA
 MARIBEL  GARCÍA  PRIETO
 6.MAILARAQUEL SANTAMARÍA  GONZÁLEZ
 ARITZ FERNÁNDEZ ARZA


PROFESORADO ESPECIFICO / IRAKASLE ESPEZIFIKOAK 
 GIMNASIA/GORPUTZ  HEZIKETA                   JON
MADARIAGA

 
 MUSIKA /MUSIKA
 DOLTZA    URREIZTIETA GLEZ.


 
 INGLÉS / INGELESA IKER ANASAGASTI
(2.eta 3.ZIKLOA)

LEIRE AREITIOAURTENA

 RELIGIÓN / ERLIGIOA JOSU VINAGRE FRAGA
   
 PTs / TPak
Mª MAR HERAS  CORRAL
(1.ZIKLOA)

ALBERTO GOIKOETXEA (MªMARIGLESIAS)
(2.ZIKLOA)
 IANIRE RODRÍGUEZ GONZALVO
(3.ZIKLOA)
 CONSULTORA / AHOLKULARIA  XABIER VALLEJO DE LA HOZ
 IRAIDE TORREALDAY
 
 AUDICIÓN Y LJE./ ENTZUMEN-HIZKUNTZA  YOLANDA   GONZÁLEZ BRINGAS  
 
 ENCARGADA COMEDOR /JANTOKIKO ARDURADUNA  BIOTZA CANGA
UGARTE
   
 PRL / HIPI
 DIANA VÁZQUEZ

 
 AYUDA DIRECCION-TIC/ZUZENDARITZA LAG.-TIC
 MAITE RIESGO
   


EDUCADORA /  HEZITZAILEA
GIXANE
MUÑIZ



FISIOTERAPEUTA
 GARIKOITZ BARBERO